Založení společnosti s.r.o.

Založení společnosti s.r.o.Založení společnosti s.r.o. je v České republice považováno za časově i finančně náročný proces. Podnikatel, díky nepřehlednosti právního řádu, čelí mnoha administrativním, právním i finančním nástrahám.

Naše společnost Vám nabízí založení s.r.o. na míru a zapsání vzniklé společnosti do Obchodního rejstříku. Poskytneme Vám kompletní servis a poradenství, již od sepsání zakladatelské listiny až po obdržení výpisu z obchodního rejstříku o úspěšném zapsání společnosti.

Založení sro na míru

Služba založení společnosti s.r.o. na míru je cenově dostupnější alternativa k založení s.r.o. s pomocí našeho kapitálu či odkupu Ready Made společnosti. Na rozdíl od Ready Made, je společnost teprve nově založena podle individuálních požadavků klienta. Naše společnost poskytne konzultace k jednotlivým parametrům společnosti, vytvoří potřebné dokumenty a zastoupí klienta při jednání s úřady. Společnost je obvykle zapsaná do 7-8 pracovních dnů od okamžiku podpisu smlouvy.

Postup založení

Po odeslání poptávky je klient kontaktován a požádán o základní informace týkající se zakládané společnosti. Během tohoto procesu je zformována základní podoba zakladatelské listiny/společenské smlouvy.  Následuje ověření formálních požadavků smlouvy a vyhotovení finálních dokumentů pro zápis společnosti. S klientem je podepsána smlouva o poskytnutí našich služeb. Od této chvíle je klient plně zastupován naší společnosti ve věci založení nové obchodní společnosti. Během následujících 7-8 pracovních dnů obvykle dochází k zápisu společnosti do obchodního rejstříku. Klient je od tohoto okamžiku oprávněn podnikat pod svojí firmou.

Při využítí našich služeb je tak Klient ušetřen případných komplikací ze strany úřadů, a může svůj čas plně investovat do rozvoje svého podnikání.

Nejčastější komplikace při zakládání sro

 • nepřehledný právní řád a nedostupnost relevantních a aktuálních informací k zakládání společností s ručením omezeným
 • velmi komplikovaný podací formulář k návrhu na zápis společnosti do OR, o délce až 20+ stran bez příloh
 • nutné přílohy k zápisu do OR nejsou jednoznačně definovány a absence byť jediné z nich ústí k zamítnutí zápisu společnosti
 • předražené dokumenty od neseriózních notářů obsahující zbytečné opisy pasáží obchodního zákoníku které Vás mohou stát tísíce korun a způsobit potíže v případě novelizace obchodního zákoníku
 • časové a finanční riziko spojené se zamítnutím zápisu v podobě nutnosti opakovat celý proces včetně dodání nových dokumentů
 • dle analýzy světové banky je průměrná doba založení společnosti pro nové podnikatele bez předchozí zkušenosti okolo 5-ti týdnů

Pokud se rozhodnete předejít možným komplikacím, a svůj čas raději investujete do přípravy podnikání, rádi Vás budeme zastupovat v tomto poměrně složitém procesu založení společnosti.

Co zahrnují naše služby?

V ceně založení společnosti s ručením omezeným (založení s.r.o.) je zahrnuto vyřízení:

 • 100% jistota zápisu společnosti do obchodního rejstříku
 • kontrola navrhovaného názvu společnosti (firmy) a případně návrh úpravy v souladu s legislativou ČR
 • obstarání a vyplnění veškerých potřebných dokumentů a formulářů
 • notářský zápis (zakladatelská listina či společenská smlouva)
 • ověření podpisů na všech nutných dokumentech pro založení s.r.o.
 • výpis z trestního rejstříku jednatelů společnosti
 • ohlášení živnostenských oprávnění spadajících do živností volných
 • výpis z živnostenského rejstříku zakládané společnosti
 • výpis z katastru nemovitostí pro sídlo zakládané společnosti
 • přihlášení společnosti k dani z příjmu právnických osob
 • kolky a soudní poplatky za návrh na zápis společnosti do OR a ohlášení volných živností
 • plná informovanost o stavu procesu založení společnosti

Kolik stojí založení sro na míru?

10.900 v případě využití virtuálního sídla alespoň na 2 roky (na výběr z 22 lokalit) a zároveň využití vedení účetnictví se smlouvou na 1 rok

15.900 v případě využití virtuálního sídla alespoň na 2 roky (na výběr z 22 lokalit)

17.900 bez využití virtuálního sídla

Cena je konečná, neobsahuje žádné skryté poplatky, účtujeme Vám jako neplátci DPH.

Jako bonus od nás získáte účet u Komerční banky na 2 roky zdarma (můžete a nemusíte ho využívat) a slevu na vedení účetnictví Vaší nové společnosti! Jestliže máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat! Na Vaše otázky Vám obratem odpovíme a s čímkoliv rádi poradíme.

Cena založení s.r.o. závisí na výši základního kapitálu společnosti – naše základní cena platí pro společnosti, jejichž základní kapitál nepřesáhne 200 000 Kč. V případě vyššího základního kapitálu bude cena navýšena o částku, o kterou se zvýší poplatky pro notáře. Ceny se řídí platným notářským tarifem od 1.1.2014 – na přesnou výši ceny založení společnosti se u nás nezávazně informujte.

 

Objednat Online

*Chcete začít podnikat ihned? Využijte naší nabídky již založených Ready Made společností.

**Nemáte dostatečný kapitál? doporučujeme založení s.r.o. s naším kapitálem.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3