Založení slovenské s.r.o.

Založení slovenské s.r.o.

Společnost Vám založíme korespondenčně, tzn. není potřeba fyzicky jezdit na Slovensko, vše vyřídíme u nás v pražské kanceláři.

Společnost se zakládá společenskou smlouvou, resp. zakladatelskou listinou a vzniká zápisem do obchodního rejstříku.

V případě, že společnost zakládá více osob, minimální vklad každého společníka musí být alespoň 750 €. Společníkem nebo jednatelem může být i cizinec bez trvalého pobytu na území SR.

Výše základního kapitálu společnosti musí být alespoň 5000 €. Proces založení společnosti trvá obvykle 16-23 pracovních dní.

Fáze založení společnosti:

 1. 1. Zvolíte si obchodní jméno (název firmy). Prověříme za Vás, zdali název není duplicitní s nějakým již existujícím a případně Vám navrhneme náhradní variantu.
 2. 2. Na základě seznamu volných, řemeslných a vázaných živností si vyberete vhodné předměty podnikání, tj. činnosti, jimiž se bude Vaše nová společnost zabývat. Rádi Vám s výběrem poradíme.
 3. 3. Zvolíte si sídlo Vaší společnosti – buď si můžete zvolit vlastní sídlo nebo si vybrat ze širokého seznamu našich virtuálních sídel.
 4. 4. Vyhotovíme za Vás listiny, které jsou potřeba k zápisu společnosti do slovenského Obchodního rejstříku (jsou to zakladatelská listina/společenská smlouva, souhlas s umístěním sídla, návrh na zápis společnosti do OR, atd.)
 5. 5. Listiny podepsané ověřenými podpisy se posílají na živnostenský rejstřík, který zhruba do 5 pracovních dní vydá osvědčení o živnostenském oprávnění.
 6. 6. Současně je potřeba požádat Daňový úřad SR o souhlas správce daně. Zákonná lhůta představuje 5 pracovních dní.
 7. 7. Po obdržení všech potřebných listin a povolení je možné podat návrh na zápis do OR, přičemž rejstříkový soud má na vyřízení žádosti lhůtu 5 pracovních dní.
 8. 8. Závěrečným krokem je registrace společnosti k dani z příjmu a taktéž je možná dobrovolná registrace společnosti k DPH.

 

V ceně je zahrnuto:

 • Odborné poradenství spojené s vyhotovením listin a výběrem vhodných předmětů podnikání
 • Soudní a správní poplatky za ohlášení živností a za registraci společnosti do Obchodního rejstříku (soudní poplatek se prostřednictvím naší společnosti platí v poloviční výši, tj. 165,75 €, administrativně-správní poplatek 10 €, poplatek za ohlášení volné živnosti 0 €, poplatek za ohlášení vázané živnosti 7,50 €)
 • Vyžádání živnostenského oprávnění, vyžádání souhlasu správce daně, registrace společnosti k dani z příjmu, podání návrhu na zápis do Obchodního rejstříku SR
 • Chcete slovenskou společnost hned nebo nemáte základní kapitál alespoň 5000 €? Využijte naší nabídky slovenských ready made společností!

Založení slovenské s.r.o. již za 490,- EUR

*V případě jakýchkoliv dotazů ohledně společností, či nestandardních požadavků nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3