Založení maďarské s.r.o. (KFT)

Maďarsko je atraktivní zemí k podnikání. Leží ve střední Evropě a v rámci svého právního řádu má podepsáno rozsáhlou síť mezinárodních kontraktů o zamezení dvojího zdanění. Je to také země s jednou z nejnižších sazeb z příjmu právnických osob v rámci EU. Maďarsko je tak skrytým evropským daňovým rájem. Společnost s ručením omezeným (maďarsky korlátolt felellőségű társaság, k.f.t.) je nejběžnější typ maďarské společnosti. Minimální počet osob ve společnosti je 1. Běžná délka založení je 2 týdny. Výpis z obchodního rejtříku je veřejně dostupný na adrese www.e-cegjegyzek.hu.K založení společnosti Vám postačí pouze jedna návštěva naší kanceláře, případně lze společnost založit korespondenčně. Dokumenty v tomto případě budou zaslány kurýrem.

Co od Vás k založení maďarské společnosti budeme potřebovat:

 • Název nově zakládané společnosti
 • Obor a činnost, v kterých chcete podnikat
 • Scan OP nebo pasu nebo výpis z obchodního rejstříku všech společníků a jednatelů
 • Potvrzení o Vaší trvalé adrese (výpis za vodu, elektřinu nebo plyn)
 • Výpis z rejstříku trestů jednatelů ze země jejich trvalého pobytu
 • Složení základního kapitálu min. 500 000 HUF (cca 1 600 €)

Otevření bankovního účtu

Klientům pomůžeme se založením podnikatelského účtu.U založení bankovního účtu je nutná osobní přítomnost jednatele. Správa účtu se provádí pomocí internetového bankovnictví.

Virtuální sídlo

Sídlo pro společnosti nabízíme v hlavním městě Budapešti. V ceně sídla je přeposílání pošty na Vámi uvedenou adresu včetně zahraničí. Za příplatek je možno zřídit telefonní či faxové číslo.

Účetní služby

Maďarské společnosti mají ze zákona povinnost odevzdávat každoročně daňové přiznání. Našim klientům nabízíme zpracování účetnictví společnosti renomovanou účetní firmou. Komunikace je možná v angličtině a maďarštině.

Nominee služby

Na vyžádání je možné zajistit služby nominee jednatele.

*V případě jakýchkoliv dotazů ohledně společností, či nestandardních požadavků nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3