Velká Británie

Registr firem je veřejně přístupný nahttps://www.gov.uk/government/organisations/companies-house, avšak ochranu soukromí lze zaručit dosazením nominee jednatele a vytvořit tak vhodnou firemní strukturu.Výhodou této ostrovní země je také to, že usnadňuje podmínky podnikatelům, s úřady lze komunikovat online a není tak ani nutné cestovat do země. U LTD není žádný minimální základní kapitál, ale doporučejem alespoň 10 000 GBP. Společnost tak vypadá pro své budoucí partnery prestižněji.K založení společnosti Vám postačí pouze jedna návštěva naší kanceláře, případně lze společnost založit korespondenčně. Dokumenty v tomto případě budou zaslány kurýrem.

Co od Vás budeme potřebovat:

 • Název společnosti
 • Základní kapitál společnosti
 • Počet jednatelů a společníků
 • Zapisované živnosti
 • Scan OP nebo pasu všech společníků a jednatelů
 • Výpis, na kterém je uvedena Vaše adresa – na vodu, plyn, elektřinu – od všech společníků a jednatelů

Otevření bankovního účtu

Klientům poradíme a pomůžeme založit bankovní účet v bance ve Velké Británii či mimo ni. Založení účtu může být provedeno s asistencí či na základě jednorázové plné moci (bude záležet na vybrané bance). Bankovní účet může být veden v librách či eurech a je následně spravován pomocí internetového bankovnictví.

Virtuální sídlo

Virtuální sídlo zajišťujeme v podnikatelském centru Anglie – v Londýně. Je možné zajistit pouze registrovanou adresu (není možné použít jako doručovací adresu) či platnou virtuální kancelář s přeposíláním počty.

Účetní služby

Účetní služby poskytuje renomovaná účetní agentura. Komunikace probíhá v angličtině a ceny jsou účtovány od hodiny.

Nominee služby

Pokud chcete zajistit pro svou společnost anonymní strukturu, budete potřebovat tzv. nominee. Nabízíme Vám nominee jednatele i nominee společníka.

*V případě jakýchkoliv dotazů ohledně společností, či nestandardních požadavků nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3