USA

USA (LLC)

V rámci USA Vám nabízíme založení společnosti v Portlandu – v největším městě státu Oregon. Americká LLC (společnost s omezeným ručením) je základní typ společnosti k podnikání v USA. Vydávají se na ni kmenové listy, kapitál není nijak omezen.Vzhledem k tomu, že v Oregonu není třeba dodávat změny ve společnosti co se týče jednatelů a společníků, je to ideální stát pro vytvoření anonymní struktury, přičemž vřele doporučeme použít americkou společnost jako základ struktury, na níž by byla navázána jiná společnost či organizační složka. Z hlediska daní je Oregon také příjemný – pouze 15% daň z příjmu právnických osob.K založení společnosti Vám postačí pouze jedna návštěva naší kanceláře, případně lze společnost založit korespondenčně. Dokumenty v tomto případě budou zaslány letecky kurýrem.

Co od Vás budeme potřebovat:

 • Název nově zakládané společnosti
 • Základní kapitál společnosti
 • Obor a činnost, ve kterých chcete podnikat
 • Scan OP nebo pasu
 • Doklad o adrese trvalého bydliště (výpis za vodu, elektřinu nebo plyn)

Otevření bankovního účtu

Klientům můžeme pomoci se založením podnikatelského bankovního účtu v bance dle jejich výběru.Založení účtu může být provedeno s asistencí či na základě jednorázové plné moci (bude záležet na vybrané bance). Bankovní účet může být veden v librách či eurech a je následně spravován pomocí internetového bankovnictví.

Účetní služby

V případě Vašeho zájmu je možné pro společnost zajistit i účetní služby, přičemž komunikace s partnerskou kanceláří probíhá v angličtině. Ceny jsou stanoveny následně dle hodinové sazby.

Nominee služby

Na vyžádání je možné zajistit služby nominee jednatele i společníka pro vytvoření plnohodnotné anonymní struktury společnosti.

*V případě jakýchkoliv dotazů ohledně společností, či nestandardních požadavků nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3