Seychely

Seychelská společnost – IBC

Seychely jsou asi nejvíce oblíbeným a nejznámějším daňovým rájem na světě. Ve volných zónách obchodu zakládáme společnost typu IBC, která figuruje pouze jako právnická osoba v mezinárodním obchodě. To znamená, že nemůže podnikat na území Seychel jako takových, ale veškeré transakce musejí být mezinárodní. V tomto případě platí, že společnost nebude platit žádné daně z příjmu ani DPH.Dle nového zákona o obchodních společnostech z roku 2013 již neplatí možnost vystavení akcií na majitele, ale pouze na jméno a je nutné vést účetnictví společnosti, které by mělo býti připraveno k nahlédnutí. Ale ani v tomto případě neztrácí založení společnosti na Seychelách na hodnotě, protože obchodní rejstřík není stále veřejně přístupný.K založení společnosti Vám postačí pouze jedna návštěva naší kanceláře, případně lze společnost založit korespondenčně. Dokumenty v tomto případě budou zaslány kurýrem. Založení společnosti trvá 3 – 4 týdny.

Co od Vás k založení společnosti IBC budeme potřebovat:

 • Název nově zakládané společnosti
 • Obor a činnost, v kterých chcete podnikat
 • Scan OP nebo pasu nebo výpis z obchodního rejstříku všech společníků a jednatelů
 • Potvrzení o trvalém pobytu dokladem za elektřinu, vodu, plyn či výpisem z banky
 • Složení základního kapitálu (není žádné minimum, lze složit v eurech či dolarech)

Otevření bankovního účtu

Klientům nabízíme zprostředkování založení bankovního účtu v různých jurisdikcích – Švycarsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Litva.

Virtuální sídlo

Sídlo pro společnost je již v ceně založení. Lze využít naší doplňkové služby přeposílání pošty.

Účetní služby

V ceně založení společnosti a udržovacího ročního poplatku je samozřejmé výroční zpráva společnosti. Další účetní služby na vyžádání.

Nominee služby

Na vyžádání je možné zajistit služby nominee jednatele i společníka.

*V případě jakýchkoliv dotazů ohledně společností, či nestandardních požadavků nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3