Polská společnost

Nejběžnějším typem polské společnosti je společnost s ručením omezeným (Spol. z.o.o.). Společníkem nebo jednatelem může být cizinec bez trvalého pobytu nebo společnost bez sídla na území Polska. Proces založení společnosti trvá obvykle 4-6 týdnů (ready made do 1 dne). Náklady se v závislosti na doplňkových službách pohybují od 1 100 EUR.

Polské ready made s.r.o. – neplátce DPH prodáváme za 1100 EUR, ready made s.r.o. – plátce DPH pak za 1500 EUR
K založení nebo koupi společnosti Vám postačí pouze jedna návštěva naší kanceláře, případně lze společnost založit korespondenčně. Dokumenty v tomto případě budou zaslány kurýrem.

Co od Vás k založení polské společnosti budeme potřebovat:

 • Název nově zakládané společnosti
 • Obor a činnost, ve kterém chcete podnikat
 • Scan OP, pasu nebo výpis z obchodního rejstříku všech společníků a jednatelů
 • Výpis z rejstříku trestů jednatelů ze země jejich trvalého pobytu
 • Složení základního kapitálu min. 5 000 PLN (cca 1 200 EUR, po založení společnosti)

Otevření bankovního účtu

K otevření bankovního účtu je třeba osobní přítomnost v bance. V tomto případě je účtován klientovi poplatek za asistenci s otevřením bankovního účtu.

Virtuální sídlo

Sídlo pro společnosti nabízíme v šesti lokalitách – Varšava, Krakow, Wroclav, Katowice, Těšín, Kudow. V ceně sídla je přeposílání pošty na Vámi uvedenou adresu včetně zahraničí.

Účetní služby

Polské společnosti mají ze zákona povinnost odevzdávat každoročně daňové přiznání. Našim klientům nabízíme zpracování účetnictví společnosti renomovanou účetní firmou. Komunikace je možná v angličtině, polštině a češtině.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3