Právní služby

Pro naše klienty zajišťujeme pomocí trvale spolupracující advokátní kanceláře právní služby z těchto oblastí:

Smluvní agenda

Zajistíme přípravu mnoha různých smluv, ať již často využívaných (smlouvy nájemní, kupní) či atypických smluv (např. smlouvy o společném podniku, prohlášení o investičních záměrech, finančně-transakční agenda).

 

Pracovněprávní agenda

Zajišťujeme právní služby s pracovněprávní tematikou – sepisování pracovních a manažerských smluv, ukončování pracovního poměru (ze strany zaměstnavatele i zaměstnance), poradenství se zaměstnáváním cizích státních příslušníků, včetně poradenství v imigračních záležitostech.

 

Akvizice

Pod tuto oblast patří služby související s akvizicemi společností, podniků, právní audit, fúze podniků a společností, vypracování komplexní smluvní dokumentace, zastupování při sjednávání podmínek obchodních transakcí, zajištějí povolení a licencí ze strany státní správy.

 

Sporná agenda

Zajišťujeme zastupování klientů v obchodněprávních, občanskoprávních i pracovněprávních sporech, v řízení před správními soudy a v rozhodčích řízeních v České republice i v zahraničí.

 

Nemovitosti a stavební právo

Sjednávání a příprava smluv o převodech nemovitostí, příprava návrhu na vklad do katastru nemovitostí, rozdělování spoluvlastnictví, úpravy SJM, sjednání a zrušení věcných práv k nemovitostem (věcná břemena, zástavní práva).

 

Trestní právo

Obhajoba v konkrétním již zahájeném trestním řízení, poradenství z hlediska odpovědnosti statutárního orgánu při uzavírání smluv, poradenství při organizaci veřejných zakázek, čerpání fondů z EU apod.

 

Daňová a finanční agenda

Žaloby proti rozhodnutí daňových orgánů, koncepty mezinárodních smluv s ohledem na optimální zdanění, právní zastupování před správem daně, vedení sporů s finančími a celními úřady.

 

Veškeré právní služby jsou poskytovány v českém, anglickém a ruském jazyce.


Naše služby

Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3