Naše služby

Založení společnosti na míru

Založení společnosti je stále považováno za časově i finančně náročný proces, během kterého čelí podnikatel mnoha administrativním, finančním i právním nástrahám. Rádi Vám poradíme či Vás zastoupíme v celém procesu založení společnosti. Vyhnete se tak riziku odmítnutí zápisu společnosti ze strany obchodního rejstříku a odpadnou Vám zbytečné starosti s …

více informací o založení společnosti na míru

Prodej READY MADE společností

Jedná se o předem založené  tzv. READY MADE společnosti, určené k prodeji. Společnosti jsou zapsané do obchodního rejstříku a mají vyřízené základní živnosti. Podnikat tak můžete začít okamžitě od podpisu smlouvy. Tato varianta navíc nevyžaduje složení základního kapitálu společnosti a je tak vhodná pro začínající podnikatele…

více informací o prodeji READY MADE společností

Poskytnutí sídla

Jednou z podmínek pro zápis společnosti do obchodního rejstříku je mít své vlastní sídlo. Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete či nemůžete umístit sídlo společnosti na vlastní adrese – a to ať už kanceláře, domu či bytu, nabízíme Vám možnost poskytnutí sídla na jedné z našich adres v Praze…

více informací o poskytování sídla společnosti

Zahraniční společnosti

Pro klienty podnikající v zahraničí nabízíme založení či prodej zahraničních Ready Made společností. V nabídce máme jak společnosti střední Evropy, tak offshory nabízející anonymní vlastnictví či daňové ráje.

více o založení a prodeji zahraničních společností

Vedení účetnictví

Ve spolupráci s renomovanou účetní firmou, která na trhu působí již přes 18 let, nabízíme našim klientům účetní a daňové služby. Kvalitně zpracované účetnictví Vám ušetří peníze a vyhnete se případným problémům ze strany kontroly finančního úřadu.

více informací o účetních a daňových službách

Právní služby

Zajišťujeme klientům právní služby trvale spolupracující advokátní kanceláře. Klienti tak od nás získávají kompletní servis pod jednou střechou.

více informací o právních službách

Likvidace obchodních korporací

Nabízíme našim klientům dobrovolnou likvidací jejich obchodní společnosti nebo družstva. Proces likvidace trvá minimálně 6 měsíců a to v závislosti na složitosti likvidace právnické osoby. Cena likvidace je stanovena od 28 000 Kč + DPH.

více informací o likvidaci obchodních korporací

Vyřízení OSVČ

Pro klienty kteří nemají zájem o založení či odkup obchodní společnosti, ale kteří přesto chtějí začít podnikat, nabízíme vyřízení možnosti podnikání jako osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ). Našim klientům tak odpadá obíhání úřadů a orgánů státní moci. Mohou se tak začít věnovat své podnikatelské činnosti.

více informací o službě vyřízení OSVČ


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3