Společnosti s historií

Kromě klasických ready made společností nabízíme také společnosti, které již mají obchodní historii. Tyto společnosti v minulosti podnikaly, každá z nich má za sebou unikátní příběh a s ním spojené různé vlastnosti, každá společnost je k něčemu dobrá a k něčemu méně. Poradíme Vám, jakou si vybrat. Společnosti podrobujeme důslednému auditu, zároveň prověřujeme podnikatele, od kterých společnosti vykupujeme. Každý podnikatel ručí osobně za bezdlužnost společnosti a za její řádně vedené účetnictví.

Abychom toto dostatečně podložili, předkládáme klientům tyto doklady:

 • Aktuální potvrzení o bezdlužnosti od příslušného finančního úřadu
 • Aktuální potvrzení o bezdlužnosti od příslušné zdravotní pojišťovny
 • Aktuální potvrzení o bezdlužnosti od příslušné zprávy sociálního zabezpečení
 • Prohlášení o bezdlužnosti od bývalého majitele a jednatele, kde za případné nesrovnalosti ručí celým svým majetkem

K čemu je vhodná firma s historií?

 • Firma s historií se může lépe účastnit různých výběrových řízení
 • Je přesvědčivější při snaze o získání úvěru
 • Působí zavedený dojmem
 • Je často využitelná k daňové optimalizaci a legálnímu snížení daňových odvodů

Naše aktuální nabídka firem s historií:

Automaticboard s.r.o.

výpis z OR datum vzniku plátce DPH cena společnosti využití & přednosti společnosti
 24280992  ARES  13.3.2012  není plátce 55.000 Kč 400 000 Kč kumulovaná ztráta

Popis společnosti:

Společnost se krátce zabývala zprostředkováním služeb přes internet, nyní je neaktivní. Disponujeme kompletním, uzavřeným účetnictvím společnosti, naše účetní firma Profitas.cz po celou dobu existence společnosti zpracovávala účetnictví.  Za dobu své činnosti společnost vytvořila ztrátu cca  400 000 Kč, která je daňově odečitatelná do dalšího období! Ke společnosti získáte zdarma na 1 rok virtuální sídlo na Praze 1, 6, 9 nebo 10.

 

BEMONI LOGISTICS s.r.o.

výpis z OR datum vzniku plátce DPH cena společnosti využití & přednosti společnosti
 01980491  ARES  9.8.2013  měsíční plátce 95.000 Kč 600 000 Kč lze využít ke snížení daňového základu do dalšího období, měsíční plátce DPH

Popis společnosti:

Společnost se krátce zabývala nákladní dopravou, nyní je neaktivní. Disponujeme kompletním, uzavřeným účetnictvím společnosti, naše účetní firma Profitas.cz po celou dobu existence společnosti zpracovávala účetnictví.  Za dobu své činnosti společnost vytvořila ztrátu cca  400 000 Kč, která je daňově odečitatelná do dalšího období! Zároveň je v účetnictví půjčka, kterou lze dále využít k daňové optimalizace a snížit tak daňový základ o dalších 200 000 Kč!  Ke společnosti získáte zdarma na 1 rok virtuální sídlo na Praze 1, 6, 9 nebo 10.


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3