Virtuální sídlo Praha 9 – Ocelkova

Adresa sídla

Ocelkova

198 00  Praha 9

 

Cena sídla

Cena sídla je v Kč/měsíčně, platí se dopředu na celé časové období. Čím delší časové období objednáte, tím Vás sídlo vyjde v průměru levněji! V ceně není započteno DPH ve výši 21%.

4 roky 3 roky  2 roky 1 rok
Kč/ měsíčně  199 249 299 399

 

 Popis a objednávka sídla

V ceně služby jsou mimo označení sídla společnosti dle zákonných požadavků také příjem a úschova pošty s tím, že klienti jsou o doručené poště zároveň informováni emailem. Nabízíme za úplatu přeposílání pošty.

Sídlo je tedy vhodné pro klienty, kteří očekávají  pravidelný nebo větší přísun pošty. Zde dokážeme na tento požadavek reagovat za velmi výhodných podmínek.

Služba zahrnuje:

 • vymezení vlastního prostoru pro identifikační údaje firmy
 • umístění identifikačních údajů firmy na objektu či v jeho vnitřních prostorách jak stanoví zákon
 • reprezentativní pražskou adresu sídla Vaší společnosti
 • souhlas majitele objektu se zápisem této adresy jako sídla společnosti pro potřeby obchodního rejstříku

 


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3