Virtuální sídlo Praha 6 – Za Hládkovem

Adresa sídla

Za Hládkovem

169 00  Praha 6

 

Cena sídla

Cena sídla je v Kč/měsíčně, platí se dopředu na celé časové období. Čím delší časové období objednáte, tím Vás sídlo vyjde v průměru levněji! V ceně není započteno DPH ve výši 21%.

 

4 roky 3 roky  2 roky 1 rok
Kč/ měsíčně 199 239 289 389

 

 Popis a objednávka sídla

Jedná se o ZCELA NOVÉ sídlo, které je v našem vlastnictví a poskytujeme ho jako jediní na trhu. Praha 6 je  tuto chvíli mimo atraktivní lokalitu zajímavá také z hlediska finančního úřadu, který patří mezi ty přívětivější v Praze.

V ceně služby jsou mimo označení sídla společnosti dle zákonných požadavků také příjem a úschova pošty s tím, že klienti jsou o doručené poště zároveň informováni emailem. Nabízíme za úplatu přeposílání pošty, scanování pošty a administraci datové schránky.

Sídlo je tedy vhodné pro klienty, kteří očekávají  pravidelný nebo větší přísun pošty. Zde dokážeme na tento požadavek reagovat za velmi výhodných podmínek.

Služba zahrnuje:

 • vymezení vlastního prostoru pro identifikační údaje firmy
 • umístění identifikačních údajů firmy na objektu či v jeho vnitřních prostorách jak stanoví zákon
 • reprezentativní pražskou adresu sídla Vaší společnosti
 • souhlas majitele objektu se zápisem této adresy jako sídla společnosti pro potřeby obchodního rejstříku

 

mapa Praha 6virtuální sídlo Praha 6 - 2virtuální sídlo Praha 6

 


Naše služby

Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3