Formulář pro ready made s.r.o. – nápověda

Nejdříve si prosím stáhněte formulář. Je nutné mít nainstalovaný Microsoft Word nebo Microsoft Word Viewer (pouze zobrazení formuláře, neumožňuje úpravy), nebo Open Office (zdarma).

Klikněte pro stažení ->  Ready Made společnost s ručením omezeným  Ready_Made_sro_objednavkovy_formular

Formulář pro Ready Made s.r.o.

A) Obchodní firma společnosti (firma = obchodní jméno)

Pokud si chcete nechat aktuální jméno společnosti, je dobré nás vždy kontaktovat během vyplňování dotazníku a vyžádat si aktuální seznam dostupných společnosti. Máte tak aktuální výběr z několika firem.

Řada klientů ale dává přednost svému vlastnímu názvu. Pokud se rozhodnete pro změnu firmy, je třeba ověřit, aby v Obchodním rejstříku nebyla registrovaná podobná/zaměnitelná firma. Případná změna firmy je účinná až jejím zápisem do Obchodního rejstříku. Do té doby je nutné vystupovat pod původní firmou.

B) Sídlo společnosti

Každá společnost musí mít ze zákona sídlo. Díky novele zákona z roku 2008 je možné mít i takzvané virtuální sídlo. Tuto možnost upřednostňují zejména mimopražští majitelé. Mít sídlo společnosti v Praze znamená méně časté kontroly ze strany finančního úřadu a reprezentativnější adresu společnosti. Naše společnost nabízí zprostředkování sídla společnosti pro tyto účely za velice výhodných podmínek.

Samozřejmě můžete společnost umístit i na svoji adresu.

C) Členové statutárních orgánů

Jednatelem společnosti může být pouze fyzická osoba. Za společnost tato osoba může jednat okamžitě po rozhodnutí valné hromady. Není tedy nutné čekat na zápis nového jednatele do obchodního rejstříku.

Běžně jedná jednatel samostatně. V případě, že má Vaše společnost více jednatelů, je potřeba zvážit zda-li bude každý z nich jednat samostatně či budou jednat pouze společně. Jinými slovy, bude stačit při jednání jménem společnosti vždy souhlas jen jednoho jednatele nebo bude vyžadován souhlas všech jednatelů?

E) Předmět podnikání – Živnosti

Oprávnění k podnikáni v dané oblasti ovšem vzniká až ohlášením příslušné živnosti na živnostenském úřadě. Ty rozdělujeme na:

 1. živnosti volné
 2. živnosti řemeslné
 3. živnosti vázané
 4. živnosti koncesované

* pro výpis živností klikněte na příslušnou živnost

V případě společností s ručením omezeným, je u provozování vázané/řemeslné/koncesované živnosti je zákonem vyžadována osoba odpovědného zástupce. Tato osoba musí dodat následující dokumenty:

 1. Prohlášení odpovědného zástupce dle § 46 odst. 2 písm. g zákona 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (úředně ověřený podpis)
 2. V případě živností řemeslných, vázaných či koncese je nutné doložit příslušné vzdělání a praxi (originál listin nebo ověřená kopie)

G) Společníci (majitelé společnosti)

U podílu společníků je důležité si uvědomit, že minimální výše podílu jednoho společníka je 10%. Podíl by měl být také dělitelný v celých tisících.

Maximální počet společníků ve společnosti s ručením omezeným je 50.


Rychlý kontakt

Aktuality

 • Otevřena pobočka Brno – AZ Tower

  2. 3. 2015

  Otevřeli jsme novou pobočku v Brně v budově AZ Tower. Pobočka vyřizuje kompletní portfolio našich služeb, včetně zahraničních společností. K dispozici je rovněž služba virtuální kanceláře přímo v AZ Tower.

 • Cenová revoluce! – založení s.r.o. 9900 Kč, ready made s.r.o. 13900 Kč

  26. 11. 2014

  Rozhodli jsme se jako jediní na trhu pro následující nabídku:

  založení s.r.o. za cenu 9900 Kč

  ready made s.r.o. za cenu 13900 Kč

  Ceny platí v případě, že využijete naší nabídky sídla na Praze 1 – Vojtěšská na dobu 10 let za sníženou cenu 274 Kč měsíčně nebo v Brně – AZ Tower za 394 Kč měsíčně! Oba produkty jsou včetně všech nákladů, konečná cena, neobsahuje žádné skryté poplatky. Využijte této revoluční cenové nabídky!

 • Nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská

  27. 10. 2014

  Do nabídky jsme aktuálně zařadili zcela nové sídlo Praha 1 – Vojtěšská. Jsme přímým majitelem virtuálního sídla a nabízíme ho na dané adrese za bezkonkurenční cenu již od 279 Kč/měsíčně! Více informací o sídle zde.

 • AZ Tower – nové virtuální sídlo!

  2. 10. 2014

  Naše společnost zakoupila obchodní prostory v této dominantě Moravy a nyní Vám zde jako jediní nabízíme virtuální sídlo! Více informací se dozvíte na stránce věnované AZ Tower. Během měsíce října zde navíc otevřeme novou brněnskou pobočku naší společnosti a bude Vám k dispozici veškerý servis spojený se zakládáním a prodejem obchodních společností!

  az-tower-budova-budova-nejvyssi-brno-interier-4_denik-1024

 • Nová pobočka Karlovy Vary

  1. 10. 2014

  Pro naše zákazníky jsme zřídili novou pobočku v Karlových Varech. Ze západního cípu Čech tedy nyní nemusíte cestovat až do Prahy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Naši partneři

Počet námi založených společností…

0 7 8 3